Listopad 2013

Posledni závod

24. listopadu 2013 v 10:20 | Raikkonenka |  Velké Ceny
Dnes nás čeká poslední závod. Tak ráda bych se věnovala blogu, ale pořád nemám funkční notebook. Tenhle článek píšu na mobilu.

Dnešní závod bude plný loučení. Mark pojede svůj poslední závod v F1. Checo se rozloučí s McLarenem. Felipe končí po 8 letech u Ferrari. Je mnohem více přestupů, ale tyhle loučení jsou asi nejdůležitější.

Jsem ráda, že tato sezóna končí, a mrzí mě, že neuvidím Kimiho. Kdyby příští sezónu závodil za Lotus, tak bych to nějak překousla, ale Lotus ve spojení s Kimim je prostě srdcovka :)

Užijte si poslední závod a snad se zase co nejdřív ozvu.

Omluva

13. listopadu 2013 v 19:57 | Raikkonenka |  Blog
Jak jste si jistě všimli, můj blog stojí, opět... Štve mě to, ale nemůžu s tím zatím nic dělat. Můj notebook už je pár dní pryč, tak snad mi ho brzy opraví. Ale jde spíš o můj čas, ve škole je to docela náročný a do toho přemýšlím, kam na VŠ.

Teď k F1. Všichni víte co se poslední dny děje. Poslední dva závody jsem si chtěla maximálně užít, hlavně kvůli tomu, že Kimi u Lotusu končí a pro mě spojení Kimiho s Lotusem bylo snad to nejlepší. No a nevyšlo to.. Sakra špatný načasování. Jen doufám, že Kimi se z toho co nejdříve dostane, zdraví je nejdůležitejší :) Kimiho nahradí nejspíše Heikki. Ohrožen byl i start Fernanda, který má jako Kimi problémy se zády, ale nakonec do závodů nastoupí.

Felipe podepsal s Williamsem, takže nám tu zůstane a Sergio končí v McL!

Nemůžu říci, kdy se zase dostanu na blog, i když čas na F1 si dělám každý den, na blogování čas bohužel moc není :/ Snad se to brzy zlepší.


Alonso si výjezdem mimo trať způsobil bolesti zad

3. listopadu 2013 v 20:20 | Raikkonenka |  Novinky
Fernando si při dnešním závodě, kdy vyjel mimo trať při souboji s Jeanem způsobil bolesti zad. Přetížení v tu dobu bylo 25G a tak Fernando navštíví preventivního lékaře. Ale do závodu v USA by měl normálně nastoupit.

Vyšetřovalo se jestli za souboj s Jeanem nebude potrestán, naštěstí ke trestu nedošlo. :)

Abu Dhabi závod

3. listopadu 2013 v 17:15 | Raikkonenka |  Výsledky F1
Závod mě přestal bavit hned po prvním kole díky odstupu Kimiho. Taková smůla tenhle víkendm bylo mi jasný, že se stane nějaká kolize. Markovi se nepovedl start a jeho šance na vítězství se také hned rozplynuly, protože Sebi začal opět velmi rychlým tempem ujíždět všem ostatním.

Ale co se mi moc líbilo bylo, jak Sebi na konci závodu předvedl donuty :D Nechápu, proč je to zakázané.


Rozhovor o Kimim s Lopezem

2. listopadu 2013 v 22:54 | Raikkonenka |  Kimi Räikkönen
Někdo říká, že tento rozhovor byl poskytnut hlavně díky tomu aby si Lotus smířil naštvané fanoušky po GP Indie. Myslím si, že Lopez je ve všem upřímný a věřím, že i když teď nejsou mezi Kimim a Lotusem nejlepší vztahy, tak všechno dobře dopadne, a že si Kimi váží Lotusu jako oni jeho.
Zdroj: f1sports.cz


Jaký je vztah s Kimim?
Gérard Lopez: "Dobrý. S Kimim hovořím mnohem víc, než asi lidé tuší, a jen výjimečně hovoříme o formuli 1. Poslední dobou se samozřejmě hodně dělalo z komunikace mezi Alanem Permanem a Kimim během napjatého okamžiku v závodě (v Indii), ale byla to jen jedna výměna, která trvala pár sekund z dvouletého vztahu. Určitě to nebylo nejlepších pár sekund, ale je třeba si udělat odstup a akceptovat, že ve všech vzbuzuje závodění vášně a tyto věci se občas stávají."

Kvalifikace v Abu Dhabi

2. listopadu 2013 v 21:07 | Raikkonenka |  Výsledky F1
Z kvalifikace jsem měla radost, Mark porazil Seba a Kimi se kvalifikoval na slušném pátém místě. Bohužel jeho auto neprošlo testy a z kvalifikace byl vyloučen. Jeho podlaha se ohýbala o více než 5 milimetrů a to je zakázané. Doufám, že zvolí dobrou strategii a získá dobré body. Doufala jsem ve vítězství, ale z posledního místa? Noo, těžko.

Velmi dobrý čas měl opět i Nico Hulkenberg a trápilo se Ferrari. Fernando se nedostal do poslední části, a díky Kimimu penalizaci odstartuje alespoň z 10.místa.Jinak se omlouvám za neaktivitu. Jak už jsem psala můj noťas potřebuje celej přeinstalovat a dneska jsem už vůbec nebyla schopna s ním pracovat. Taťka mi na zítřek půjčí jeho notebook, takže tu články nové články budou :)

Děkuju za návštěvu :))