Jenson: Checo byl příliš agresivní

21. dubna 2013 v 22:26 | Raikkonenka |  Jenson Button
Dnes jsme mohli vidět několik těsných soubojů mezi Jensonem a Checem. Bylo to hodně o nervy, a tak to cítil i Jenson.


Jenson: "Ve vysílačce jsem byl hodně důrazný," komentoval situaci Button. "Emoce v té chvíli vystoupaly na maximum, ale teď bych řekl totéž. Závodění bylo skvělé. Jediný člověk, který nebyl, byl Checo. Byl příliš agresivní, řekl bych. Při rychlosti 300 km/h nepředpokládáte, že se váš týmový kolega objeví vedle vás a narazí vám přímo do kol. Bylo to tak trošku překvapení a nejspíš nejsem jediný, kdo to tak cítí,"


Checo: Myslím, že jsem byl k němu úplně stejně agresivní, jako byl on ke mně," zněla Mexičanova první slova po dnešním klání. "Bylo to asi až moc. Mohli jsme oba v závodě skončit,"
"Pro nás oba tam bylo hodně adrenalinu, Jenson je vždycky velmi silný jezdec. Doufejme, že si v budoucnu budeme pomáhat trošku víc. Byl ale po závodě klidný a přátelský, což bylo skvělé. To ovšem není překvapivé, protože je to skvělý chlap stejně jako skvělý jezdec,".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NickyHayden NickyHayden | Web | 22. dubna 2013 v 11:53 | Reagovat

Vzpomněla jsem si, jak Button dával Sergiovi radu, aby jako jeho týmový kolega hlavně netweetoval. Myslím, že teď by za tweetování byl ještě rád. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuju za návštěvu :))